Засідання районного методичного об’єднання учителів іноземної мови

7 лютого 2019 року на базі Коломийського педагогічного коледжу проведено засідання районного методичного об’єднання учителів іноземної мови Коломийського району з проблеми «Компетентнісно орієнтоване навчання іноземної мови в Новій українській школі, виклики та перспективи». В роботі засідання брали участь завідувач відділу навчання іноземної мови Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, заслужений діяч науки і техніки Валерій Григорович Редько, директор педагогічного коледжу Валерій Іванович Ковтун,заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА,начальник відділу загальної середньої освіти Любов Степанівна Касіян, завідувач районного методичного центру Світлана Степанівна Стадник, методист РМЦ Оксана Михайлівна Боєчко, викладачі педагогічного коледжу, учителі іноземної мови району, студенти.
Валерій Ковтун ознайомив присутніх з навчальним закладом, кабінетом НУШ. В ході засідання РМО було обговорено ряд питань щодо організації навчальної діяльності вчителів іноземної мови на уроках з використанням інноваційних технологій. Валерій Григорович Редько виступив з питанням щодо компетентнісно орієнтованого навчання іноземної мови в Новій українській школі, який зазначив, що якщо вчитель хоче іти в ногу з часом і володіти методиками компетентнісного підходу до навчання, забезпечуючи високий рівень знань та умінь учнів, йому не можна стояти на місці. Потрібно постійно удосконалюватися та підвищувати професійну майстерність.
«Наше завдання сьогодні – підготувати випускника, який би повністю відповідав вимогам сучасного світового суспільства, де невід’ємною частиною життя якраз і є досконале володіння іноземною мовою», – зазначила методист районного методичного центру Оксана Боєчко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *