Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
На Коломийщині пройшли урочистості з нагоди Дня знань

  Перше вересня — початок нового навчального року. Схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. Рясніють квіти, сяють посмішки і друзів навкруги багато.

  Такі святкові дійства пройшли у кожній школі району. Шкільні родини з Днем знань прийшли привітати представники райдержадміністрації та районної ради, духовенство, голови та депутати місцевих рад.

  Голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Галина Микитюк, депутати Коломийської районної ради Мирослав Гнатюк та Василь Герчовський, Ліснослобідський сільський  Ярослав Ямбор розділили радість святкування та привітали з початком навчального року учнів, батьків та  вчителів Ліснослобідської школи  I-IIступеня.

  Любомир Глушков особливо звернувся до першокласників: «Дорогі діточки, Ви прийшли в чудову країну знань - школу. Дуже швидко промайнуть шкільні роки, але я хочу Вам побажати, щоби найцінніший скарб який є у нашому житті, а це знання Ви взяли його якнайбільше. Цей скарб знадобиться кожному, це є фундамент успішного майбутнього, він безкоштовний. Беріть його, здобувайте, черпайте, адже саме знання сьогодні стають великою цінністю…».

  Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Галина Микитюк також привітала всіх присутніх з святом та вручила директору Ліснослобідської школи Галині Бабинюк сертифікат Коломийської районної державної адміністрації та Коломийської районної ради на отримання комп’ютерних столів.

  Сьогодні  Воскресинцівська школа I-IIIступеня святкує своє 40-річчя. З вітальним словом виступили  голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, начальник Коломийського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області Остап Білейчук та подарували для потреб школи комп’ютерну техніку.

  На урочистостях у Голосківській школі I-II ступеня з вітальним словом виступив депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, який вніс вагомий вклад в розвиток даного навчального закладу.

  Також взяли участь в урочистих лінійках шкіл району депутати районної ради, начальники відділів і управлінь установ, підприємств та організацій району.

       

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА