Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Підведено підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

2 лютого 2018 року  підведено підсумки першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

На святковому дійстві з нагоди урочистого закриття І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», яке відбулося в Раківчицькому Будинку культури вшанували педагогів, що своїми талантом і майстерністю довели, що шлях до успіху – це не стрімке сходження, є на нім радість перемог і біль розчарувань, осяяння відкриттів та усвідомлення прописних істин,  є на нім незмінно ті , хто йде попереду, та їх послідовники.

 

Розділити з педагогами радість свята прийшли гості: Любомир Глушков, голова Коломийської райдержадміністрації; Роман Дячук, голова Коломийської районної ради; Петро Гайдейчук, голова П’ядицької ОТГ; Ігор Тепчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту П’ядицької ОТГ; Віталій Костюк, голова освітянської комісії Коломийської районної ради; Світлана Головань, методист з питань освіти Матеївецької ОТГ, депутати районної ради.

Конкурс «Учитель року - 2018» зібрав кращий цвіт Коломийської освіти, поріднив педагогів з усіх куточків нашого району, які прагнуть постійного зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху, продемонстрував високий рівень професійної підготовки та педагогічної майстерності. Начальник управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації Галина Микитюк та завідувач районного методичного центру Світлана Стадник відмітили, що участь учителів у конкурсі «Учитель року» стала можливістю заявити про себе як про відважну, фахово компетентну, творчу особистість, змогу поділитися власним досвідом, взяти найцінніше для подальшого зростання.

16 педагогів взяли участь у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2018” у номінаціях «Українська мова і література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

За результатами конкурсних випробувань перемогу здобули:

у номінації «Українська мова і література» - Сіменович Марта Михайлівна, вчитель П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст. П’ядицької об’єднаної територіальної громади;

у номінації «Німецька мова» - Симотюк Ганна Михайлівна, вчитель Жукотинської ЗОШ І-ІІ ст.;

у номінації «Фізика» - Лахманюк Богдана Олегівна, вчитель Струпківської ЗОШ І-ІІ ст.;

у номінації «Фізична культура» - Кобацький Сергій Ігорович, вчитель Ценявської ЗОШ І-ІІ ст.. За результатами ІІ (обласного) етапу талановитий педагог посів почесне ІІ місце.

Учасників нагородили грамотами та цінними подарунками.

Різдвяними колядками та віншуванням привітали присутніх учнівський колектив Черемхівської ЗОШ І-ІІ ст., танцювальний колектив «Мрія» районного будинку дитячої та юнацької творчості, Євген Коцаба, учитель музичного мистецтва Виноградської ЗОШ І-ІІІ ст. та хоровий колектив Раківчицького Будинку культури.

     

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА