Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Відбувся ІІ тур чемпіонату області з волейболу серед жіночих команд сезону 2013-2014 років

     

15 грудня 2013 року в одному з кращих спортивних залів м. Коломиї -політехнічного коледжу відбувся черговий тур чемпіонату області з волейболу серед жіночих команд. Як зазначив директор коледжу Василь Білейчук, після ремонту спортивного залу навчальний заклад готовий прийняти учасників змагань обласного та Всеукраїнського рівня.

     З привітальним словом до учасників змагань виступив голова федерації волейболу Коломийщини Василь Мацьків, який зазначив, що федерація волейболу, за підтримки місцевої влади, прикладає великих зусиль для розвитку і популяризації жіночого волейболу на Коломийщині, особливу увагу приділяється розвитку дитячо-юнацького волейболу.

     Після урочистого відкриття на спортивному майданчику розпочались запеклі волейбольні баталії. У першій зустрічі команда ДЮСШ «Колос» Коломийського району без особливих зусиль з рахунком 3:0 перемогла команду «Старбол» Долинського району. Успішною виявилась і друга зустріч нашої команди з неодноразовим чемпіоном області - командою «Галичанка» м. Галич. Глядачі побачили досить технічний і комбінаційний волейбол. Волейболістки ДЮСШ «Колос» не дали жодних шансів своїм суперникам і впевнено перемогли з рахунком 3:0. Ця перемога дозволила нашій команді стати одним з лідерів чемпіонату.

 

     Наводимо результати інших матчів ІІ туру чемпіонату області 2013-2014 років серед жіночих команд:

СК «Каменяр» м. Івано-Франківськ - ДЮСШ №2 м. Івано-Франківськ - 3:0

«Університет» м. Івано-Франківськ - ВК «Комерсант» м. Івано-Франківськ - 3:0

СК «Каменяр» м. Івано-Франківськ - ВК «Комерсант» м. Івано-Франківськ - 3:0

«Університет» м. Івано-Франківськ - ДЮСШ №2 м. Івано-Франківськ - 3:0

«Галичанка» м. Галич - «Старбол» Долинський район - 3:0

     Наступний тур чемпіонату області відбудеться 15.02.2014 року в м. Долина. Суперниками наших волейболісток будуть команди «Університет» м. Івано-Франківськ та ВК «Комерсант» м. Івано-Франківськ. Тренер команди ДЮСШ «Колос» Михайло Наумчук.

Share/Save/Bookmark
 
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА