Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Відділу молоді та спорту
Конкурс дитячого малюнка «Зупинимо насильство разом!» у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

   Відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з 24 листопада по 8 грудня 2017 року заплановано проведення конкурсу дитячого малюнка «Зупинимо насильство разом!» серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району, які проживають та навчаються на території Коломийського району.

   Конкурсні роботи разом з заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу та класу, назви конкурсної роботи) подаються до відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації (вул. І.Франка, 40, м. Коломия). Прийом конкурсних робіт проводиться з 24 листопада до 1 грудня 2017 року.

    Координатор конкурсу: Кушицька Галина Василівна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. для довідок: 4-71-26

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ЗАЯВКА

Share/Save/Bookmark
 
Черговий успіх боксерок Коломийщини.

   У місті Камянці-Подільському  з  09 по 13 травня 2017 року тривав представницький Міжнародний турнір з боксу серед молоді та юніорок за участі спортсменок Польщі, Молдови, Угорщини, Казахстану, Німеччини, Італії та України.

Share/Save/Bookmark
 
Знай наших…

У  Броварах завершилися змагання гандбольного турніру пам'яті гандболіста Олега Великого. Срібні нагороди виборола команда Київського спортивного ліцею-інтернату, в складі якої виступають вихованці тренера Коломийської районної ДЮСШ Ірини Данило.

Share/Save/Bookmark
 
Завершився відкритий чемпіонат Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд сезону 2013-2014 років

        8 березня 2014 року в спортивному залі молодіжного центру с. П’ядики завершився відкритий чемпіонат Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд сезону 2013-2014 років, в якому брали участь 10 кращих команд Коломийщини, а також сусідніх – Косівського та Снятинського районів.

         За підсумками попереднього етапу до фіналу вийшли 4 кращих колективи. Це команди сіл Сопова та Лісного Хлібичина, Коломиського політехнічного коледжу, а також волейболістки з м. Снятин.

         Перед початком змагань відбулось урочисте відкриття ігор фінального етапу, на якому були присутні та виступили з привітальними словами до присутніх  голова Коломийської районної ради Богдан Болюк, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ігор Мартинюк, голова Федерації волейболу Коломийщини Василь Мацьків.

Share/Save/Bookmark
 
Стартував прийом анкет до участі у VI Всеукраїнській премії "Диво дитина"

    З метою підтримки талановитих особистостей, створення умов для її творчого та інтелектуального розвитку з 9 жовтня 2013 року стартував прийом анкет до участі у шостій Всеукраїнській премії "Диво дитина".

    До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять,  володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики, діти, які мають дивовижні та унікальні здібності в різних видах мистецтва та ін. 

    Премія охоплює всіх дітей України.
    Кожен учасник повинен надіслати: 
-  правильно заповнену анкету (зразок анкети додаток №1), 
-  копію свідоцтва про народження,
-  матеріали, які свідчать про досягнення (дипломи, свідоцтва, грамоти, фото-, відео- , статті та додаткові матеріали, які свідчать про успіх учасника).
 
    Адреса та назва організатора: 
ТОВ "Премія "Диво-Дитина"
03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5, оф. 712
 
   Умови участі  у премії розміщені на сайті http://www.divo-dutuna.com/

Share/Save/Bookmark
 


Сторінка 1 з 3
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА