Вітаємо
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

Члени ради

СПИСОК ЧЛЕНІВ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Структура районної організації

№ з/п

Голова профспілкового комітету

Школи

1.                  

Лесюк Наталія Дмитрівна

Великокам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.                  

Костюк Світлана Миколаївна

Великоключівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.                  

Коцюбан Ганна Василівна

Виноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.                  

Катеринюк Наталія Миколаївна

Воронська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.                  

Танасійчук Анатолій Іванович

Воскресінцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.                  

Назарійчук  Надія Михайлівна

Замулинецький НВК

7.                  

Ткачук Іванна Іванівна

Іванівецький НВК

8.                  

Розвадовська Світлана Василівна

Княждвірський НВК

9.                  

Миронюк Ганна Михайлівна

Ковалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.             

Левицький Роман Васильович

Корницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

11.             

Остафійчук Ірина Андріївна

Коршівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.             

Бойчук Оксана Онуфріївна

Нижньовербізька ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.             

Бабійчук Наталія Миколаївна

П'ядицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.             

Савчук Віктор Степанович

Підгайчиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.             

Семенюк Наталія Андріївна

Раківчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.             

Бойчук Світлана Миколаївна

Рунґурськаий НВК

17.             

Гоянюк Роман Миколайович

Спаський НВК

18.             

Юрійчук Наталія Дмитрівна

Сопівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.             

Лібрик Марія Федорівна

Струпківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.             

Візнюк Богдан Васильович

Товмачицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.             

Федорів Галина Іванівна

Торговицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.             

Фурик Світлана Дмитрівна

Турківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.             

Гордійчук Роман Михайлович

Гвіздецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.             

Майстер Надія Іванівна

Отинійська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.             

Павлюк Оксана Василівна

Печеніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.             

Хавуляк Галина Ярославівна

Голосківська ЗОШ І-ІІ ступенів

27.             

Савчук Любов Володимирівна

Грабицька ЗОШ І-ІІ ступенів

28.             

Фіцич Михайло Миколайович

Ґоди-Добровідська ЗОШ І-ІІ ступенів

29.            

Гураль Марія Степанівна

Дебеславцівська ЗОШ І-ІІ ступенів

30.             

Лазановська Галина Михайлівна

Джурківський НВК

31.             

Ткачук Наталія Ярославівна

Жукотинська ЗОШ І-ІІ ступенів

32.             

Тодорук Надія Михайлівна

Загайпільська ЗОШ І-ІІ ступенів

33.             

Якуб"як Галина Василівна

Кийданецька ЗОШ І-ІІ ступенів

34.             

Свістяк Ірина Василівна

Лісківський НВК

35.             

Григорців Микола Олексійович

Ліснослобідська ЗОШ І-ІІ ступенів

36.             

Веселовська Наталія Юріївна

Малокам'янський НВК

37.             

Костів Наталія Василівна

Малоключівська ЗОШ І-ІІ ступенів

38.             

Ясінський Олег Ярославович

Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів

39.             

Ставарська Марта Дмитрівна

Матеївецький НВК

40.             

Івасюк Ганна Іванівна

Мишинська ЗОШ І-ІІ ступенів

41.             

Жупник Тетяна Євгенівна

Молодятинський НВК

42.             

Гураль Надія Василівна

Пилипівський НВК

43.             

Солодовнікова Оксана Михайлівна

Сідлищенська ЗОШ І-ІІ ступенів

44.             

Жолоб Світлана Романівна

Слобідський НВК

45.             

Бойко Оксана Василівна

Спаська ЗОШ І-ІІ ступенів

46.             

Кисилиця Василь Степанович

Старогвіздецький НВК

47.             

Андрейчук Микола Дмитрович

Угорницька ЗОШ І-ІІ ступенів

48.             

Кудиба Іван Іванович

Ценявська ЗОШ І-ІІ ступенів

49.

Панчак Олена Іванівна

Черемхівська ЗОШ І-ІІ ступенів

50.

Бабинюк Ганна Дмитрівна

Шепарівцівська ЗОШ І-ІІ ступенів

 51.

Костенко Христина Василівна

Залучанський НВК

53.

Гвіздецький ДНЗ

Носул Надія Василівна

54.

Загайпільський ДНЗ

Надурак Ганна Михайлівна

55.

Остапківський ДНЗ

Филипчук Наталія Володимирівна

56.

Печеніжинський ДНЗ

Повх Оксана Іванівна

57.

Отинійський ДНЗ

Павлюк Зоряна Ярославівна

58.

Підгайчиківський  ДНЗ

Максимчук Галина Дмитрівна

59.

Воронський ДНЗ

Соловей Мар»яна Романівна

60.

Турківський ДНЗ

Козарук Галина Василівна

61.

Ценявський ДНЗ

Савчук Мар"яна Богданівна

62.

Великоключівська ЗОШ

Кісилейчук Микола Дмитрович

63.

Управління освіти

Надурак Ганна Тимофіївна

64.

райБДЮТ

Огородничук  Мирослава Мирославівна

65.

райДЮСШ

Гушулей Володимир Степанович

66.

Гвіздецький БТКТУМ

Непийвода Мар»яна Василівна

67.

Печеніжинська СЗШІ

Шкромида Віталій Михайлович

68.

Торговицький ДНЗ

Копачук Уляна Михайлівна

69.

Гвіздецька СЗШІ

Костюк Роман Михайлович

70.

Угорницький ДНЗ

Луців Ольга Мирославівна

71.

Ліснослобідський ДНЗ

Григорчук Ярослава Михайлівна

72.

Комісія районної ради

Терлецький Іван Васильович

73.

Голова

Бакай Олена Василівна

Share/Save/Bookmark
 

Коломия. 2017