Вітаємо
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

Головна

Проща до Зарваниці

Виїзний навчальний семінар вчителів Грабицької ЗОШ І-ІІ ст. у Тернопільську обл., Теребовлянський р-н., Марійський духовний центр Зарваниця.

Зарваниця – це чудове місце, потрапивши сюди, ти забуваєш про все на світі, і живеш лише для одного Бога.

Проща до Зарваниці є надзвичайно важливою для кожного християнина, особливо в цей час, оскільки всі прочани моляться не лише у власних наміреннях, але й за долю Україну та мир на нашій землі.

Ця поїздка залишила неймовірні враження і дала певне духовне піднесення.

Усіх запрошуємо відвідати це святе місце, місце паломництва багатьох вірних з усього світу.

Share/Save/Bookmark
 

Вітаємо

 

Вітаємо  у вересні

 з ювілеєм:

05.09 – Коцюбан Ганну Василівну – голову ПК Виноградського НВК

з Днем народження:

14.09 – Левицького Романа Васильовича – голову ПК Корницького закладу загальної середньої освіти

16.09 – Савчук Мар'яну Богданівну – голову ПК Ценявського ДНЗ

17.09 – Лібрик Марію Федорівну – голову ПК Струпківського закладу загальної середньої освіти

20.09 – Танасійчука Анатолія Івановича  – голову ПК Воскресінцівського закладу загальної середньої освіти

 

Share/Save/Bookmark
 

Звернення Профспілки до Міністерства фінансів

Звернення ЦК Профспілки до Міністерства фінансів та Міністерства освіти України з вимого підвищити посадові оклади та ставки заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних працівників.

05.09.2018 № 02-5/496                                                                             Міністерство фінансів України,

                                                                                                                                 Міністерство освіти України

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звертається з приводу необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних працівників.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» з 1 січня 2018 року підвищено на 10 відсотків посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Пунктом 2 постанови доручено Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів за підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 р. розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 р. оплати праці інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Share/Save/Bookmark
 

Відповіді на запитання

 Відповідь на питання членів профспілки щодо пільг педагогічним працівникам

В попередній  редакції закону "Про освіту" про компослуги сільським вчителям йшлося в частині 4 статті 57, а в новій редакції закону - в частині 3 статті 57. Суть норми не змінилася. Компослугами забезпечуються працюючі сільські  вчителі за умови сукупного доходу на педпрацівника в розмірі, що не перевищує величини прожиткового мінімуму для 

працездатних осіб з 1 січня 2018 року — 1762грн, збільшеного в 1,4 раза та заокругленого до 10 , тобто 2470 гривні.

 Тобто для працюючих вчителів ця пільга практично не працює. Компослугами  забезпечуються лише пенсіонери з числа педпрацівників, бо їх не стосується обмеження сукупним доходом. Саме через це профспілка  пропонує у новій редакції закону "Про повну загальну середню освіту" зняти норму щодо залежності від сукупного доходу надання безоплатного житла з опаленням та освітленням сільським вчителям, як і пенсіонерам.

 Заробітна плата в освіті залишається нижчою від середньої в економіці

 За розрахунками Міністерства соціальної політики України фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням суми обов’язкових платежів відповідно до чинного законодавства у цінах липня 2018 року становив 4200 грн.

Share/Save/Bookmark
 

Дорогі педагоги, працівники освіти, учні, батьки!

   Знову  вересневий ранок повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці  розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр.. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.
   Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги  до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях нової української школи. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, щоб у майбутньому втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

     З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

      І хоча це свято проходить у тривожний для України час, з усього серця та глибин душі сподіваємося на мирне і світле майбутнє нашої держави, бо на її теренах є і завжди буде великий народ – патріот!

Зі святом Вас!

Президія районної організації профспілки працівників освіти і науки України

 

 

Share/Save/Bookmark
 
Сторінка 1 з 12

Коломия. 2017