Вітаємо
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

Головна

Таланти писанкової Коломийщини

Відбулося районне свято "Таланти писанкової Коломийщини". Нагороди, премії та стипендії одержали учні, котрі відзначилися в олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

Share/Save/Bookmark
 

За профспілкову звитягу

Федерація профспілок України нагородила голову первинної профспілкової організації Струпківської школи Лібрик Марію Федорівну знаком "За профспілкову звитягу". Відзнаку  та посвідчення вручили на районному святі.

Share/Save/Bookmark
 

Гордість громади

4 червня відділ освіти Печеніжинської ОТГ провів свято "Гордість громади". На свято з'їхалися переможці олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань з усіх закладів освіти, що знаходяться на території громади. Нагородження проводили голова ОТГ, начальник відділу освіти. Номери шкільної художньої самодіяльності прикрашали свято. Окремо було відзначено учителів, вихователів, тренерів, котрі підготували переможців. В учнів - канікули, а працівники освіти почали готуватися до нової української школи.

 

Share/Save/Bookmark
 

Канікули почалися

Закінчився навчальний рік, в учнів почалися канікули, а в первинних організаціях профспілки почався рух. На виїзні семінари виїхали активісти профспілки Корницької ЗОШ у Манявський Скит, Великоключівської ЗОШ до Львова, Грабицької ЗОШ - на Львівщину у Тустань.Ось що пишуть: "Виїзний навчальний семінар вчителів Грабицької ЗОШ І-ІІ ст. у Львівську область, Сколівський район, історико-ландшафтний комплекс «Тустань», Урицькі скелі. Поєднали приємне з корисним: не тільки добре відпочили, а й духовно та інтелектуально збагатилися, розширили світогляд. Було пізнавально та весело! Враження неповторні, щирі та теплі. Дуже приємно розуміти, що наша Україна настільки красива! З неймовірно величною історією…"

 

 

Share/Save/Bookmark
 

Вітаємо

Вітаємо  у червні

з Днем народження:

07.06 – Солодовнікову Оксану Михайлівну – голову ПК Сідлищенського закладу загальної середньої освіти

07.06 – Лесюк Наталію Дмитрівну  – голову ПК Великокам»янського навчально-виховного комплексу

08.06 – Бабійчук Наталію Миколаївну – голову ПК П»ядицького закладу загальної середньої освіти

19.06 – Павлюк Зоряну Ярославівну – голову ПК Отинійського закладу дошкільної освіти

 

28.06 – Свістяк Ірину Василівну  – голову ПК Лісківського навчально-виховного комплексу

Share/Save/Bookmark
 
Сторінка 1 з 10

Коломия. 2017