Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Конкурси
Конкурс

Для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Жукотинської ЗОШ І-ІІ ступенів Коломийської районної ради документи подала Бойчук Леся Василівна. На підставі протоколу конкурсної комісії №1 від 18.09.2018 року до участі в конкурсі допущена Бойчук Леся Василівна .

Share/Save/Bookmark
 
Трансляція конкурсу

Трансляція конкурсу на заміщення вакантної посади директора Воронської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

https://www.youtube.com/watch?v=3yAqP-1gijI

Share/Save/Bookmark
 
Результати конкурсу

За результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Воронської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради та на підставі протоколу конкурсної комісії №2 від 30.08.2018 року переможцем конкурсу визначено Вексей Марію Ярославівну.

Share/Save/Bookmark
 
Конкурс

Для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Воронської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради документи подали: Вексей Марія Ярославівна, Нестерук Людмила Михайлівна та Петруніна Марія Сергіївна. До участі в конкурсі допущені Вексей Марія Ярославівна та Нестерук Людмила Михайлівна.

Share/Save/Bookmark
 
Результати конкурсу

За результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Угорницької ЗОШ І-ІІ ступенів Коломийської районної ради та на підставі протоколу конкурсної комісії №2 від 21.08.2018 року переможцем конкурсу визначено Злепко Мар'яну Михайлівну.

Share/Save/Bookmark
 


Сторінка 1 з 4
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА