Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Електронна черга в ДНЗ


1

Великокам’янський НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



2


Воронський ДНЗ (дитячий садок) „Волошка”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



3


Воскресінцівський ДНЗ (дитячий садок)  „Світанок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



4


Гвіздецький ДНЗ (ясла-садок) ,,Сонечко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



5


Голосківський ДНЗ (дитячий садок) „Дзвіночок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



6


Джурківський НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



7


Загайпільський ДНЗ (ясла-садок) ,,Сонечко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



8


Залучанський ДНЗ (дитячий садок) „Барвінок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



9


Замулинецький НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



10


Іванівецький НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



11


Корницький ДНЗ (ясла-садок) ,,Калинка”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



12


Коршівський ДНЗ (дитячий садок) ,,Малятко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



13


Лісківський НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



14


Ліснослобідський ДНЗ (дитячий садок) «Сонечко»


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



15


Малокам’янський НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



16


Матеївецький ДНЗ (дитячий садок) ,,Ромашка”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



17


Мишинський ДНЗ (ясла-садок) „Струмочок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



18


Нижньовербізький ДНЗ (дитячий садок)  „Веселка”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



19


Остапківський ДНЗ (дитячий садок) ,,Сонечко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



20


Отинійський ДНЗ (ясла-садок) ,,Веселка”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



21


П’ядицький ДНЗ (ясла-садок) «Віночок»


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



22


Пилипівський НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



23


Підгайчиківський ДНЗ (ясла-садок) ,,Колосок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



24


Раківчицький ДНЗ (ясла-садок) ,,Дзвіночок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



25


Спаський НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



26


Старогвіздецький НВК


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



27


Струпківський ДНЗ (ясла-садок) ,,Дюймовочка”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



28


Товмачицький ДНЗ (дитячий садок) ,,Теремок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



29


Торговицький ДНЗ (ясла-садок) ,,Сонечко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



30


Турківський ДНЗ (ясла-садок) „Малятко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



31


Угорницький ДНЗ (ясла-садок) ,,Сонечко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



32


Ценявський ДНЗ (дитячий садок) ,,Сонечко”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу



33


Шепарівцівський ДНЗ (дитячий садок) ,,Лісовичок”


Зареєструвати дитину



Переглянути чергу


Share/Save/Bookmark
 

Ми у FaceBook


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА