Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Гарячі новини

 

Хто думає про науку, той любить її,

а хто її любить, той ніколи не перестае вчитися,

хоча б зовні він і здавався бездіяльним.

Г.Сковорода


 

УВАГА!!! ЛІТНЯ "АРТ-ШКОЛА" 2012 на Івано-Франківщині!!!

Детальніше...

 

МАЙСТЕР-КЛАСИ, ВОРК-ШОПИ, МАЙСТЕРНІ ТА РЕЗЮМЕ АВТОРІВ

Детальніше...

 

Доброго дня, шановні колеги! Повідомляємо, що ОЦППСР буде друкувати журнали щоденного обліку роботи та індивідуальних консультацій для практичних психологів і соціальних педагогів.Заявку на необхідну кількість екземплярів можна подати методисту методичного центру. Вартість журналу становитиме 12 грн. Журнали ви зможете отримати на секційному засіданні, за умови, що наперед замовите конкретну кількість примірників, інакше ОЦППСР буде друкувати невеликий обсяг екземплярів і розповсюджувати частинами. З повагою, О.Рогович

 

 

УВАГА!!! Конкурс для соціальних педагогів.

  Доводимо до вашого відома, що протягом 2011-2015р. Інститутом інноваційних технологі і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за підтримки Національної Спілки журналістів, редакції часопису «Позакласний час» триває Всеукраїнський конкурс «Парк педагогічної майстерності». За умовами конкурсу у 2012 році приймають участь соціальні педагоги навчальних закладів. Просимо дирекцію ЗНЗ посприяти їх участі. Для цього необхідно до 30 вересня 2012р. подати до обласного центру практичної психології і соціальної роботи Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти заявки, проекти та інформацію про участь у друкованому та електронному вигляді. 

Необхідна документація додається...

УВАГА!!!

 

Проект « Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога»
Початок занять 22 вересня 2012 р.
  

Тренер: Підлипна Людмила                                                               Психолог, гештальттерапевт, арттерапевт,

сертифікований тренер, ведуча програм по арттерапії.

Директор Івано-Франківського обласного психологічного центру.    

 

Група формується до 10 вересня 2012р.,1 сесія нової групи 22 вересня на 10 год. Міцкевича 3, актова зала. В програмі передбачено 8 сесій. 8 сесія сертифікаційна. 

Учасники проекту отримують сертифікат Міністерства освіти і науки України, Академії педнаук України та Всеукраїнського центру практичної психології та соціальної роботи.

 

 

 

 

 

 


 

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА