Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Творча скарбничка

Психологічна служба Коломийщини (упорядники Тішанінова О.М., Кавацюк М.І.) 2006р.

На сторінках цього методичного посібника ви зустрінетесь з частиною творчого доробку практичних психологів  Коломийщини. Це ще одна спроба по-новому подивитися на формування здорового способу життя школярів, на умови розвитку творчої особистості, на психологічні аспекти адаптації учнів першого та п’ятого класу, на фактори і механізми формування „Я – концепції” молодших школярів, розвиток їхньої уваги та пізнавального інтересу і багато іншого.

Детальніше...

 

Зміст та основні форми роботи практичного психолога з педагогічним колективом (автор Тішанінова О.М.) 2009р.

Сьогодення ставить нові вимоги до освіти та до кожного вчителя зокрема. Педагоги мають бути творчими особистостями, новаторами ідей, постійно підвищувати свій професійний рівень. А допомагати їм у цьому, надавати психологічну та методичну підтримку мають спільними зусиллями психологічна служба та адміністрація школи. Саме тому набуває актуальності питання співпраці практичного психолога  з адміністрацією і педагогічним колективом, вплив психологічної служби на професійну діяльність педагогів і їх особистісне зростання.

Детальніше...   

 

Програма психологічного супроводу допрофільної підготовки та профільного навчання учнів (автор Тішанінова О.М., Глинянюк Н.В.) 2010р.

Актуальність проблеми професійного самовизначення сучасної молодої людини зумовлена, насамперед, посиленням залежності місця держави в цивілізованому світі від її можливостей у створенні умов для вільного самовизначення громадян, набуття ними доступних знань і професійної майстерності, самореалізації в тій галузі, де найповніше можна проявити свої обдарування. Саме профільне навчання покликане допомогти учневі самовизначитися, тобто сформувати в нього внутрішню готовність і потребу самостійно, свідомо окреслювати й обирати шляхи реалізації перспектив свого розвитку - особистого, життєвого, професійного.

Детальніше...

 

Корекційно-розвивальна програма "Розумні малята" (автор Мегедин Н.Я.) 2011р.

У Базовому компоненті дошкільної освіти в Україні визначено такі основні форми активності дошкільника, які засвідчують реалізацію його потенціалу: фізичну, соціально – моральну, емоційно – ціннісну, пізнавальну, мовленнєву, художньо – естетичну, креативну. Особливої уваги зі сторони практичних психологів ДНЗ потребує розвиток пізнавальної сфери молодшого дошкільника.

Детальніше...

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА