Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Фінальні змагання з настільного тенісу

25 березня на базі молодіжного центру «Коломийщина» в с. Пядики відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Коломийського району в залік районної спартакіади школярів. До фіналу пробилися команди, переможці зональних змагань:  Нижньовербізької, Пядицької, Підгайчиківської, Коршівської, Виноградської ЗОШ та Княждвірського НВК.  Склад команд включав 2 хлопців і 1 дівчину. Змагання проводилися за круговою системою.

 

В нелегкій боротьбі І загальнокомандне місце здобули юні тенісисти Пядицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Степана Мельничука. До речі, вони стають найкращими уже вчетверте. Це брати Мазурики:   Назарій - учень 7 класу та Артур – учень 10 класу, а також Бєлова Діана – учениця 8 класу.

2 місце за командою Нижньовербізької ЗОШ І-ІІІ ступенів а ІІІ місце здобули тенісисти з Княждвірського НВК.

Для участі в обласних змаганнях суддівська колегія відібрала найкращих ( 2 хлопці і 2 дівчини). Це уже згадані брати Мазурики із Пядицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учениця Джурківської ЗОШ І-ІІ ступенів Печенюк Ганна Петрівна та учениця Виноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глинчак Діана Михайлівна.  Тренером команди призначено вчителя Пядицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бойка Михайла Богдановича.

Вітаємо переможців і бажаємо перемоги на обласних змаганнях.

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА