Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Проведено районний огляд-конкурс патріотичної пісні та строю присвяченого 72-ій річниці УПА

Згідно з планом роботи управління освіти, молоді та спорту, з метою вшанування борців за волю і незалежність України, виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, гордості за нашу державу, збереження історичної пам’яті та визначення кращого вишколу команд навчальних закладів району, та з нагоди 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії 09.10.2014 р. на стадіоні «Юність» в м. Коломиї проведено конкурс патріотичної пісні і строю, присвячений 72-й річниці утворення Української Повстанської Армії. У конкурсі взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів у кількості 10 учнів. Після шикування та урочистого відкриття команди представляли марш стройовим кроком з піснею на патріотичну тематику.

В урочистому відкритті взяли участь головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Кісилейчук М.Д., методист методичного центру Паламарчук Р.І., начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Томащук Я.М., учасник бойових дій в зоні АТО Дзяма В.В., заступник військового комісара – начальник відділення комплектування капітан Христук Р.Д., директор Коломийської ДЮСШ Воронюк В.І., фольклорний ансамбль «Писанка» Сопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Ковальова Н.В., та учитель історії Войцехівська Л.В., квартет Турківської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Паращука П.Д.

  

Значна частина команд показали добру стройову виправку та правильне виконання пісні, командири підрозділів чітко подавали команди. Учасники конкурсу були одягнуті в національний одяг, окремі учасники – у форми вояків УПА. Найкращу підготовку показали команди Отинійської, Рунгурської, Корницької та Товмачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Доброю підготовкою відзначилися команди Гвіздецької, Сопівської, Воронської, Турківської,  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Спаського та Замулинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ».

  

На високому рівні пройшла сама організація конкурсу. Велику допомогу в організації конкурсу надали директори Сопівської ЗОШ І-ІІІ ст. Филипів М.В., Турківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вихристюк С.М., Печеніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кузик М.В., заступник директора з виховної роботи Замулинецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Романюк Н.С., методист МЦ Паламарчук Р.І.

 Згідно підсумкових протоколів журі команди посіли такі місця: 

І місце - Отинійська ЗОШ І-ІІІ ст. (займає І місце другий рік поспіль);

ІІ місце - Рунгурська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце Корницька ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце Товмачицька ЗОШ І-ІІІ ст.

  

  

 

Переможці та призери районного огляду-конкурсу патріотичної пісні та строю, присвяченого 72-й річниці утворення УПА, були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації.

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації висловлює подяку за участь та допомогу в організації і проведенні конкурсу учаснику АТО, майору Дзямі Василю Васильовичу та заступнику військового комісара – начальнику відділення комплектування капітану Христуку Роману Дмитровичу.

Переможці районного огляду-конкурсу патріотичної пісні та строю присвяченого 72-ій річниці УПА (учні Отинійської ЗОШ І-ІІІ ст., посередені викладач предмета «Захист Вітчизни» Лаврик І. М.)

   

На світлині з ліва на право: учасник бойових дій в зоні АТО майор Дзяма В.В., головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації  Кісилейчук М.Д., начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Томащук Я.М., заступник військового комісара – начальник відділення комплектування капітан Христук Р.Д. та фольклорний ансамбль «Писанка» Сопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Ковальова Н.В.

 

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА