Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Зима туристам не завада

    На  базі Старогвіздецької ЗОШ І-ІІ ступенів в спортивному залі, який обладнаний для занять та проведення туристичних змагань, 27 лютого відбулися районні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців м. Коломиї та Коломийського району. Участь взяли 15 «зв’язок»  по два учасники.

    Змагання з пішохідного туризму в закритому приміщенні проводяться в нашому  районі не вперше і діти, маючи змагальний досвід на даній дистанції, показали гарні результати. 

    Учасники змагалися на дистанції другого класу, що вимагало від них умінь не лише правильно долати технічні перешкоди, але й самотужки організувати та знімати командну страховку. Особлива увага суддівської бригади приділялася організації техніки безпеки під час змагань, адже діти працювали на висоті 5-7 м і необережність або невелика помилка могла спричинити серйозну травму. 

     Кращими стали гуртківці Гвіздецького будинку туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Винничук Дарина та Ткачук Назар (учні Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бальцій Михайло Миколайович), другою була команда учнів Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст. у складі Дяківа Івана та Хрибтун Надії (керівник Тимків Володимир Васильович), третє місце зайняли наймолодші учасники змагань, вихованці Кисилиці Василя Степановича, Стражник Іван та Огородничук Андрій учні Старогвіздецької ЗОШ І-ІІ ст.

    Безперервність у проведенні змагань з техніки пішохідного туризму впливає на результати наших вихованців  на обласних змаганнях. 

 Методист Гвіздецького будинку

 туристсько-краєзнавчої творчості

учнівської молоді 

Наталія Малярчук

 

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА