Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
І знову в призерах

20-22 лютого 2013 року в с. Яблуниця Яремчанської міськради відбулися ХІІІ обласні змагання з техніки лижного туризму серед учнівської молоді. Участь взяли дев’ять команд з Косівського, Рогатинського, Галицького, Тлумацького, Верховинського, Надвірнянського, Богородчанського, Коломийського районів та м. Яремче. Наш район представляли гуртківці Гвіздецького будинку туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, які займаються на базі Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Іван Дяків, Олександр Винник, Назар Кіцул, Назар Ткачук та Ольга Дяків (керівники Оксана Дмитрівна Деделюк та Володимир Васильович Тимків).

Програма змагань складалася з двох залікових видів: ”Смуги перешкод” (дистанція другого класу ) та ”Лижного маршруту” (дистанція третього   класу ). ”Смуги перешкод” – це коротка лижна дистанція (800 м), насичена технічними перешкодами, такими як підйом ”зигзагом”,  спуск ”драбинкою”, спуск з гальмуванням, спуск з поворотами, швидкісний спуск, переправа через яр по колоді, подолання ”лавинонебезпечного схилу”, визначення точки знаходження, надання долікарської допомоги  ”потерпілому”, транспортування ”потерпілого” на волокушах. Дистанція  ”Лижний маршрут”(довга дистанція, 3 км) – передбачала подолання технічних перешкод, вирішення тактичних завдань, орієнтування на місцевості та виконання спеціальних завдань.

На обох дистанціях наші учні зайняли друге місце і в загальному заліку також стали другими. Першими були учасники м. Яремче, а третє місце вибороли учні Росільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Богородчанського району.

В конкурсі ”В’язання туристичних вузлів” Назар Ткачук (Гвіздецька ЗОШ І-ІІІ ст.) зайняв третє місце. Наші учні нагороджені кубками та почесними  грамотами головного управління освіти і науки.

22-24 лютого також відбулися обласні змагання з техніки лижного туризму серед працівників освіти. Наш район представляли Віктор Савчук вчитель Підгайчиківської ЗОШ І-ІІІ ст., Василь Кисилиця вчитель Старогвіздецької ЗОШ І-ІІ ст., Ігор Грабар вчитель Ценявської ЗОШ І-ІІ ст. та Оксана Винник вчитель Старогвіздецької ЗОШ І-ІІ ст., Володимир Тимків керівник гурткової роботи Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст. Наші освітяни вибороли почесне шосте місце, а кращими були вчителі Богородчанського району, м. Яремче те Долинського району.

Ми сподіваємося, що здобутки наших учнів та вчителів будуть гарним прикладом для молоді, а туризм, спорт та здоровий спосіб життя стане девізом   кожного з нас.