Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Фізична культура
Районний турнір з міні-футболу «Кубок Коломийщини» присвячений Дню Героїв України

   25.05.2017 року на базі спортивного комплексу с. Воскресінці, відбувся фінал районного турніру з міні футболу «Кубок Коломийщини» серед учнів 2004 р.н. і молодших, присвячений Дню Героїв України.

Share/Save/Bookmark
 
Фінальні змагання з настільного тенісу

25 березня на базі молодіжного центру «Коломийщина» в с. Пядики відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Коломийського району в залік районної спартакіади школярів. До фіналу пробилися команди, переможці зональних змагань:  Нижньовербізької, Пядицької, Підгайчиківської, Коршівської, Виноградської ЗОШ та Княждвірського НВК.  Склад команд включав 2 хлопців і 1 дівчину. Змагання проводилися за круговою системою.

Share/Save/Bookmark
 
Проведено районний огляд-конкурс патріотичної пісні та строю присвяченого 72-ій річниці УПА

Згідно з планом роботи управління освіти, молоді та спорту, з метою вшанування борців за волю і незалежність України, виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, гордості за нашу державу, збереження історичної пам’яті та визначення кращого вишколу команд навчальних закладів району, та з нагоди 72-ї річниці утворення Української Повстанської Армії 09.10.2014 р. на стадіоні «Юність» в м. Коломиї проведено конкурс патріотичної пісні і строю, присвячений 72-й річниці утворення Української Повстанської Армії. У конкурсі взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів у кількості 10 учнів. Після шикування та урочистого відкриття команди представляли марш стройовим кроком з піснею на патріотичну тематику.

Share/Save/Bookmark
 
Олімпійське лелеченя на Коломийщині!

15.10.2014 року на базі Турківської ЗОШ І-ІІІ ст.  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Share/Save/Bookmark
 
Струпків та Черемхів - переможці!

Струпків та Черемхів - переможці!

08.10.2014р. на базі П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися районні фінальні змагання з футболу серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст.

09.10.2014р. на базі П’ядицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися районні фінальні змагання з футболу серед учнів ЗОШ І-ІІ ст.

Share/Save/Bookmark
 


Сторінка 1 з 2

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА