Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Дошкільна освіта
Мовний табір при Ліснохлібичинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ліснохлібичинська ЗОШ І–ІІІ ступенів пройшла безкоштовну реєстрацію у програмі «GoCamp» та конкурсний відбір,  отримавши методичну підтримку (тренінг для вчителя у м. Ірпіні, доступ до всіх матеріалів та розроблених програм, айдентику та ресурсні матеріали для проведення мовного табору) і можливість з 06.08.2018р. по  20.08.2018р. організувати поглиблене  вивчення англійської мови  для  30 учнів  школи  за  участю волонтерів Джади і  Дімітара та  вчителів  школи  Людмили Харук,  Мирослави  Савчин  та Марії  Кішак.

Share/Save/Bookmark
 
Круглий стіл «Я маю право! Знаю. Дію. Захищаю»

   Чи живемо ми у правовій державі? Як захистити свої права? Такі питання повсякчас  постають перед нами у повсякденному житті. Саме тому для охоплення правовою освітою населення України Указом Президента 2018 рік проголошено роком право просвітницького проекта «Я маю право!».

 В контексті цього проекту методистами районного методичного центру управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Водославською О.І. та Уграком В.В. 17 квітня було проведено круглий стіл «Я маю право! Знаю. Дію. Захищаю» на базі Корницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Share/Save/Bookmark
 
Навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»

   29 березня 2018 року на базі методичного центру вихователями Рекрутяк І.М. (Струпківський ДНЗ) та Мельничук І.В. (Підгайчиківський ДНЗ) проведено тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти, які працюють за програмою «Впевнений старт».

Share/Save/Bookmark
 
Ви найкращі! Ви наша гордість! Так тримати!

   Найщиріші вітання переможцям на олімпіаді та конкурсах з української мови і літератури

   Вітаємо, Палій Лідію, ученицю 11 класу Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Стукалова А.В.), яка зайняла І місце в ІІІ етапі та ІІ місце в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури;  Іванюк Ольгу, ученицю 8 класу Товмачицької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Гоянюк Н.В.), яка зайняла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури; Підлетнйчук Оксану Ученицю 9 класу Стаської ЗОШ І-ІІ ст. (учитель Пігуляк Л.Й.), яка зайняла ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури; Лесюк Галину, ученицю 7 класу Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Боднарук О.В.), яка зайняла перші місця у ІІІ етапах, І місце в IV етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; Ковельську Діану, ученицю 10 класу Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст.(учитель Миронюк Г.М.), яка зайняла ІІІ місце в обласному етапі  XІ Міжнародного конкурсу з українознавства; Савчук Анну , ученицю 11 класу Отинійської ЗОШ І-ІІІ ст. ( учитель Войтанович А.І.), яка зайняла ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; Павлюка Євгена, учня 8 класу Ліснослобідської ЗОШ І-ІІ ст.  (учитель Гавриленко Г.М.),  Лесюк Галину, ученицю 7 класу Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Боднарук О.В.), Матковську Ольгу , ученицю 6 класу  Отинійської ЗОШ І-ІІІ ст. ( учитель Данищук О.В.), за участь в ІІІ ( обласному) етапі XVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, роботи яких відзначені дипломами департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації.

   Управління освіти, молоді та спорту вітає юні обдарування та педагогів, які готували їх до змагань, з перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому,  зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук. Висловлюємо щиру вдячність учням та вчителям . Бажаємо Вам щасливої життєвої дороги, завзяття, оптимізму й нових творчих звершень задля блага незалежної України!

Share/Save/Bookmark
 
Майстер-клас з писанкарства

Писанка – це маленьке диво, створене руками.

Писанкарство – це одна з можливостей пізнати себе та відчути дух наших пращурів.

В Україні існувало два види фарбованих яєць – крашанки і писанки. Крашанки фарбували в один колір і вживали в їжу. Писанки ж розписувалися по сирому яйці і зберігали їх як оберіг. На писанки наносилися символічні знаки з кодом побажання – добробуту, щастя. Також закладалися в узори – графічний запис молитви-прохання: про дощ, врожай, жіночу плідність”.

Share/Save/Bookmark
 


Сторінка 1 з 4

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА