Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
ІКТ-освіта для учителів початкових класів

ІКТ-освіта для учителів початкових класів

Останнім часом масштаби впровадження хмарних технологій набувають популярності . Тепер, щоб навчати, вчителю не обов'язково стояти біля дошки. Вчитися можна скрізь: в приміщенні і на відкритій місцевості, під деревом, і на борту морського чи повітряного судна. Для цього потрібно лише підключитися до мережі Інтернет.
Єдиний інформаційний простір загальноосвітніх навчальних закладів будується з використанням хмарних обчислень - хмарного сервісу Office 365 для впровадження нових форм

проведення уроків, безпечного зберігання і обміну даними, забезпечення мобільності учасників навчально-виховного процесу.

Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment, вимовляється «Мудл») - це модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням (LMS), системою управління курсами (CMS), віртуальним навчальним середовищем (VLE) або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп'ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного. Moodle можна використовувати в навчанні школярів, студентів, при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні, як в комп'ютерних класах навчального закладу, так і для самостійної роботи вдома.

Moodle - це найбільш досконала і поширена в Україні і в світі система такого призначення. На даний момент Moodle вже має 65 мільйонів користувачів в усьому світі й продовжує розвиватися темпами, значно швидшими, ніж її конкуренти. Тобто обрати для впровадження в навчальному закладі саме Moodle - це те саме, що обрати, як іноземну мову для вивчення - англійську.

Moodle - це безкоштовна, відкрита (Open Source) система. Вона не лише безкоштовна сама, а й не потребує для своєї роботи жодного платного програмного забезпечення. Тобто кожний навчальний заклад може впровадити у себе не просто безкоштовну і найбільш досконалу, а ще й абсолютно ліцензійну систему, не витративши жодної копійки на придбання програмного забезпечення. При цьому він може вносити зміни у код у відповідності до своїх потреб.

Якщо ви хочете спробувати впровадити Moodle у своєму навчальному закладі, наш ресурс постарається вам у цьому допомогти. Нижче ми опишемо, як встановити Moodle на домашньому комп'ютері, в локальній мережі навчального закладу та глобальній мережі Інтернет. Якщо у вас в процесі цієї роботи виникнуть проблеми чи запитання, ви можете поставити їх на форумах нашого чи інших ресурсів сайту moodle.org, де завжди знайдеться багато охочих вам допомогти.

Отже, персональний Хмарний кабінет - реальна для здійснення мрія кожного сучасного вчителя. Як і будь-яка мрія мати найсучасніше, вона вимагає від нас деяких інтелектуальних зусиль та часових затрат.
Задумайтеся над фразою "Найсучасніша техніка в руках варвара є металолом!" і все стане на свої місця. Коли ми купуємо нову побутову техніку, то, насамперед, знайомимося і ретельно вивчаємо інструкцію з використання.
То ж як можна працювати з новим онлайн сервісом “Хмарний кабінет вчителя”, попередньо не отримавши знань?

З досвіду роботи роботи Попель Світлани "Як навчитися працювати з хмарним кабінетом"


Цей додаток  ідеально підходить для класів початкової школи, тому що дозволяє миттєво винагородити роботу учня і вказати, якщо поведінка не відповідає бажаному. Зараз Class Dojo використовують трохи більше 2 мільйонів вчителів.


Пропонуємо вашій увазі рейтинг (за версією сайту Edudemic) інструментів, які використовували зарубіжні колеги в своїй педагогічній діяльності в році, що минає. Можливо, ці інструменти відмінно підійдуть до ваших навчальних планів і допоможуть вам.

Колекція відео (уроки з математики російською мовою). Різноманітна анімація. Цікавий досвід. Чекаємо на сміливця, який спробує щось подібне!

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар України


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА