Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
ЗНОВУ ЕКОНОМІЧНА ФОРТУНА...

          Фортуна посміхнулася учням Коршівської ЗОШ I-III ступенів минулого тижня на третьому регіональному конкурсі "Юніор Бізнесу-3", який проводиться за підтримки Фундації Розвитку МІсцевої Демократії Малопольського Інституту Територіального Самоврядування і Адміністрації в Кракові(Польща) спільно з Громадським центром "Ділові ініціативи" (м.Івано-Франківськ).

               У конкурсі взяли участь 58 команд із Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей. На фінал компетентне журі з досвідчених і відомих підприємців, представників науки та освіти відібрало 10 команд, які презентували свої бізнес-ідеї, конкуруючи в креативності та в вмінні переконувати, що їхній проект - інноваційний та здатний задовольняти потреби споживачів. 

              В запеклій та напруженій боротьбі перемогу здобула команда Коршівської ЗОШ I-III ступенів в складі одинадцятикласників: Олега Івасюка, Уляни Мосійчук, Олега Мацюка та вчителя-наставника Наталії Венгренюк. Переможці представили ідею по створенню екофірми "Солом'яний бум", яка пропонує екологічно безпечний вид палива для житлових і виробничих приміщень-брикети із соломи - як альтернативу традиційним джерелам енергії.

           Головна нагорода для переможців - тижневий навчальний візит до Польщі, у місто Краків Малопольського воєводства в грудні 2016 року.

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА