Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Навчальний семінар вчителів економіки

  11 листопада відбувся навчальний семінар вчителів економіки Коломийського району під керівництвом вчителя економіки Ліснохлібичинської ЗОШ І-ІІІ ступенів С.М. Яцків.

        Сьогодні ми всі, як ніколи, повинні єднатися і молитися за те, щоб ворог відступив, щоб зупинилася війна, за всіх, хто потребує Божої опіки. І тому вчителі Коломийщини відвідали Угорницький Спасо-Преображенський монастир, помолились за всіх нас, за Україну та ознайомились із історією святині. Історія українських монастирів невід’ємна від історії України. 

 

Саме в монастирях формувався інтелект нації, зростали світочі духовного життя України. Угорницький Спасо – Преображенський монастир відігравав визначну роль у збереженні Православ’я  на  Прикарпатті у ХVІ-ХVІІІ ст. та разом з Манявським монастирем був для православних галичан тим, чим є гора Афон для греків. Люди приходять сюди, щоб зцілитися, духовно оновитися та відчути Божу Благодать!

 

 

 Помолившись, продовжили подорож до Івано-Франківська. В обласному центрі навчальний семінар проходив на базі готельно-ресторанного комплексу «Надія». Вчителі економіки взяли участь у майстер –  класі з ресторанного етикету, побували на захоплюючій екскурсії – навчання тонкощам ведення готельно-ресторанного бізнесу. Висока майстерність обслуговуючого персоналу, затишна атмосфера, смачна та вишукана кухня приваблюють і викликають відчуття гордості кожного хто побував.

       Учасники навчального семінару вдячні дирекції Ліснохлібичинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за співпрацю у створенні єдиного цілого у позитиві: хвилюючий  й піднесений настрій, приємне спілкування та відверті розмови…

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА