Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Обласна педагогічна практика на Коломийщині

4  листопада 2015 року на базі Струпківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась педагогічна  практика  слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів географії та природознавства з ОІППО на  тему: «Методика компетентнісно-орієнтованих завдань з географії і природознавства».

Методист МЦ управління освіти, молоді та спорту Коломийської  РДА Дранчук Л.Д. та учні школи  привітали слухачів курсів. Директор Синиця Г. В. презентувала загальноосвітній навчальний заклад Коломийського району.

Слухачів курсів запрошено на урок географії у 6 клас на тему: «Градусна сітка Землі. Географічні координати», який провела вчитель географії вищої кваліфікаційної категорії Пасічняк С. М. та на урок природознавства у 5 клас  на тему: «Повторюваність явищ. Взаємозв’язок явищ у природі» проведений вчителем біології першої кваліфікаційної категорії Пасічняк Л. Я.» Спільна робота вчителів та учнів на уроках створила атмосферу доброзичливості й щирості. Під час уроків була активна взаємодія всіх учнів у процесі навчання та взаємонавчання, де діти розуміли, що вони роблять і для чого. Це основа компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання.

Методистом географії ОІППО, керівником курсової групи Подолюк С.М. проведено анкетування між слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів географії та природознавства й обговорено методичні рекомендації щодо викладання  предметів.

Щоб краще пізнати мальовничу Коломийщину, слухачі курсів  відвідали Угорницький  Спасо-Преображенський монастир, ознайомились із його історією, дізнались багато  цікавого  про цілющу воду  джерела «Дзвіньоха».

Спілкування з колегами інших шкіл є невід'ємною складовою професійного зростання будь-якого вчителя. Емоції переповнювали людські душі слухачів курсів, що проходили на базі Струпківської ЗОШ І –ІІІ ступенів від приємного спілкування та гарних вражень про село, школу, колектив та  учнів.

  

 

 

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА