Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Все, що бачиш Ти навколо – починалося із мрії... З віри в себе, з сили волі, із бажання та надії!

21 жовтня 2015 року на базі Черемхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів географії на тему: «Краєзнавчий підхід у викладанні географії». Мета зустрічі: ознайомити вчителів географії Коломийщини із дивовижними об’єктами природи Карпатського краю та цікавими пам’ятками культури. Семінар-практикум провела вчитель географії Черемхівської школи Воржеїнова Л.М., яка презентувала свій досід роботи за даною темою. Вчителі зацікавлені поданими матеріалами і  висловили бажання поділилися своїми знахідками через мережу Інтернет.

Надзвичайно цікавими були екскурсії до  Вольєрного господарство в м. Яремчі, родзинкою краєзнавства став музей старовини та сходження на водоспад гук - Женецький в селі Микуличин. Робота методичного об’єднання була спрямована на підвищення  теоретичних знань та практичних умінь педагогів щодо впровадження краєзнавчого підходу у викладанні географії. На засіданні розглянуто вимоги щодо проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та підготовки до ІІ етапу.

 

Учасники  семінару-практикуму щиро вдячні дирекції Черемхівської ЗОШ І-ІІ ступенів за  співпрацю. Адже, як писав видатний педагог К. Ушинський, якщо Ви вдало оберете роботу і вкладете в неї свою душу, то щастя саме Вас знайде!                   

 

  

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА