Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Методичне об'єднання вчителів хімії і біології

14 квітня 2016 року на базі Джурківського НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»  відбулося районне методичне об'єднання вчителів біології та хімії.
Дорогих гостей радо вітали учні школи, а директор школи Сеньків  Ярослава Петрівна  презентувала присутнім історію та шкільні досягнення  школи.
Методист РМЦ Йосипенко Лариса Михайлівна розповіла про вимоги до проведення ДПА учнів у 2015/2016 н.р.

 

Послухали доповідь вчителя біології Марків Г.Пна тему  «Формування здоров’язберігаючих компетентностей на уроках біології та хімії».  Вчителі району побували на уроці з біології у 8 класі «Значення птахів у природі та житті людини. Охорона птахів. Птахівництво», який провела вчитель Марків Галина Петрівна. Даний урок був надзвичайно насичений різними інтерактивними формами роботи.Застосовувалась  презентація PowerPoint, що значно підвищило ефективність роботи учнів. Вчитель та учні працювали емоційно та злагоджено. Результативність уроку була надзвичайно високою. Під час обговорення колеги  відмітили, що набули багато цікавих ідей для своєї подальшої роботи. Також  учасники семінару мали можливість побувати на птахофермі де вирошують страусів.
 
Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА