Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Відбулося засідання ШМВ вчителів хімії і біології

Педагогічна майстерність і особисте зростання  педагога-початківця

Під таким гаслом проходила зустріч молодих вчителів хімії та біології району 26 лютого 2016 року в Гвіздецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Молодий учитель… Що стоїть за цими словами? Перш за все — відсутність досвіду. Самоствердження для багатьох педагогів стає серйозною проблемою. Дуже важливо, щоб творчий досвід, сміливість у пошуках нових технологій фахівець-початківець здобув саме в перші роки своєї педагогічної діяльності.

І тут основною умовою становлення в професії вчителя, власне, як і скрізь, стає ступінь свободи вираження і прояву активності. 

Сміливості вистачило у молодої вчительки   Лісківського НВК Мосійчук Мар’яні Іванівні

Урок біології в 8 класі був проведений на досить високому науковому рівні. Молодий педагог  створила  сприятливий морально-психологічний  клімат  доцільно вибрала дидактичний матеріал, мова викладу теми доступна для розуміння. В Гвіздецькій ЗОШ І-ІІІ  ступенів працюють досвідчені педагоги біології та хімії. Своє майстерністю   в проведенні уроків  хімії  поділилася вчитель- методист Йосипенко Лариса Михайлівна.

Боєчко Людмила Вікторівна має великий досвід роботи в школі.  Вона провела урок біології  в 6 класі, використавши  індивідуальне вміння зацікавити учнів,  розвинути в них інтерес до предмета.Учні самостійно працювали  з мікроскопами,  розглядаючи влосноруч виготовлені мікропрепарати.
}
   Розвиток творчого потенціалу педагогічних працівників – одна з найактуальніших проблем, яка стоїть сьогодні перед освітою, оскільки для сучасної школи потрібні адаптації молодого педагога до навчальної діяльності,що значною мірою обумовлено ступенем і характером допомоги від досвідчених  вчителів – наставників. Водночас уроки досвідченого вчителя– це дзеркало загальної педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального скарбу, показник його педагогічної майстерності, які постійно потрібно удосконалювати.
 
Голова методичного об᾿єднання школи
молодих вчителів біології та  хімії Довгошия В.Я.
Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА