Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Засідання постійно діючого семінару учителів англійської мови

Засідання постійно діючого семінару учителів англійської мови відбулося на базі Коломийського мистецького центру «Світовид». Семінар на тему «Підготовка до ЗНО з англійської мови» організували  і провели учителі англійської мови Товмачицької ЗОШ І-ІІІ ст. Ганущак Г.І. та Сенько Л.Й.

В рамках семінару директор школи Сенько Р.Б. презентував школу, розповів про успіхи колективу.

Вчителі обговорювали тести для ЗНО з англійської мови. Учителі Товмачицької ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомили присутніх з загальною характеристикою тестів з англійської мови, з рекомендаціями щодо виконання завдання з розгорнутою відповіддю. Учителів району ознайомили також з добіркою корисних інтернет – ресурсів для підготовки учнів до ЗНО. В процесі семінару учителі виконували тестові завдання на визначення рівня знання англійської мови

Методист МЦ Боєчко О.М. підвела підсумки ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та ознайомила з результатами участі в проекті «Go Camps”  Заявки та креативні завдання Шепарівцівської та Загайпільської шкіл отримали високі бали відбіркової комісії і вже наприкінці травня у цих школах відбудуться літні мовні табори.

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА