Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Літній мовний табір «Rainbow»

Літній мовний табір «Rainbow», у якому відпочивали і навчалися 52 учні працював на базі Отинійської ЗОШ I-III ст. Відповідальними за організацію роботи мовного табору були призначені  вчителі Стасюк Л.О., Федченко Г.Б., Янішак О.О., Єгорова М.О., Лаврик Н.І., Данилишин Л.М. та заступник з виховної роботи Лаврик І.М.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування іноземною мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. План роботи був насиченим і різноманітним, з урахуванням вподобань та віку дітей. Вчителі обирали різні форми занять та цікаву тематику.

 4 загони (2 з них з вивченням англійської мови, “Smile”-школярі молодшої школи та «Diamonds» - учні 8-х класів, “Les couleurs de l’été» - загін «Барви літа» з вивченням французької мови та «Adler» - учні, що вивчають німецьку мов) працювали над презентацією свого загону, створювали емблему, девіз та готували проект. Вдалим і емоційним виявився  Music Fest”, де виконувались  пісні на 3 мовах. Дні кіно і театру були також не менш цікавими. Учні мали можливість переглянути фільми іноземною мовою, які є доступними для сприйняття. Загін «Adler» підготував виставу «Чому сніг білий».

Незабутнім для всіх став ігровий день. Було організовано квест з з використанням певної бази знань з лексики та граматики. Діти збирали пазл і на кінцевій станції склали карту країни, мову якої вивчають. Було проведено ряд конкурсів і вікторин.

На урочисте закриття мовного табору всі разом підготували флешмоб на пісню «Open your heart to Ukraine».

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА