Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Навчальний семінар для вчителів основ християнської етики

   19 березня на базі Отинійської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено навчальний семінар для вчителів основ християнської етики на тему «Храми Господні-земні кораблі спасіння».

   Директор школи Гринів Н.М. презентувала школу.

   Наука на тему «Церква – зібрання людей,що веде до спасіння» для учасників семінару була проведена   протоієреєм  Василем Мельничуком. 

   Учні старших класів під керівництвом вчителя християнської етики Хоміцької  І.І. представили проекти на тему «Храми Господні - земні кораблі спасіння». Учні розповіли про всі храми, які знаходяться на території селища Отинія.

   Хресну дорогу, текст якої є з характерними  роздумуваннями доступними для дітей, а також передбачає їхню активну участь ( читання стацій, спільний спів страсних пісень ), що чинить цю молитву для діток ефективнішою і кориснішою. відправили учні 4 класу (класний керівник Бубна О.Н.) Така спільна молитва є чудовою нагодою до глибшого усвідомлення дітьми, про несправедливий засуд і смерть Христа, через наші погані вчинки, а тому спонукає до глибшого співчуття і до більшої любові до Ісуса Христа страждаючого.

   У рамках «круглого столу» взяли участь священики всіх церков та конфесій селища.

   


Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА