Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Іноземна мова
Літній мовний табір «Rainbow»

Літній мовний табір «Rainbow», у якому відпочивали і навчалися 52 учні працював на базі Отинійської ЗОШ I-III ст. Відповідальними за організацію роботи мовного табору були призначені  вчителі Стасюк Л.О., Федченко Г.Б., Янішак О.О., Єгорова М.О., Лаврик Н.І., Данилишин Л.М. та заступник з виховної роботи Лаврик І.М.

Основне завдання, яке поставили вчителі перед початком роботи табору: виховання культури спілкування, прагнення до спілкування іноземною мовою, розвиток та розкриття творчих здібностей школярів, спонукання до саморозвитку та самовдосконалення. План роботи був насиченим і різноманітним, з урахуванням вподобань та віку дітей. Вчителі обирали різні форми занять та цікаву тематику.

 4 загони (2 з них з вивченням англійської мови, “Smile”-школярі молодшої школи та «Diamonds» - учні 8-х класів, “Les couleurs de l’été» - загін «Барви літа» з вивченням французької мови та «Adler» - учні, що вивчають німецьку мов) працювали над презентацією свого загону, створювали емблему, девіз та готували проект. Вдалим і емоційним виявився  Music Fest”, де виконувались  пісні на 3 мовах. Дні кіно і театру були також не менш цікавими. Учні мали можливість переглянути фільми іноземною мовою, які є доступними для сприйняття. Загін «Adler» підготував виставу «Чому сніг білий».

Незабутнім для всіх став ігровий день. Було організовано квест з з використанням певної бази знань з лексики та граматики. Діти збирали пазл і на кінцевій станції склали карту країни, мову якої вивчають. Було проведено ряд конкурсів і вікторин.

На урочисте закриття мовного табору всі разом підготували флешмоб на пісню «Open your heart to Ukraine».

Share/Save/Bookmark
 
Навчальний семінар для учителів французької мови

   29 березня на базі Шепарівцівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся навчальний семінар для учителів французької мови на тему «Покоління  Як з ними порозумітися?» Вчитель французької мови даної школи Прус Олеся Василівна в своїй доповіді наголосила, до школи зараз приходять абсолютно нові за типом мислення учні. Якщо орієнтуватися на теорію поколінь, нині за партами сидить покоління – «цифрові» діти, які не уявляють свого життя без усіляких гаджетів та  девайсів. Але чи варто сварити за це дітей, якщо ситуацію можна направити в корисне русло?

   Значно ефективніше залучити новітні інтернет-технології у навчальний процес! Це дозволить ефективно взаємодіяти зі своїми учнями у зручному для них форматі.

Share/Save/Bookmark
 
Навчальний семінар для вчителів основ християнської етики

   19 березня на базі Отинійської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено навчальний семінар для вчителів основ християнської етики на тему «Храми Господні-земні кораблі спасіння».

   Директор школи Гринів Н.М. презентувала школу.

   Наука на тему «Церква – зібрання людей,що веде до спасіння» для учасників семінару була проведена   протоієреєм  Василем Мельничуком. 

Share/Save/Bookmark
 
Cемінар учителів німецької мови

15 березня відбувся навчальний семінар  учителів німецької мови на тему «Використання   ігрових моментів та онлайн ресурсів на уроках німецької мови», який організували учителі  Ліснохлібичинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гришук О.Я. та Петришак О.Я. Семінар відбувся на базі відділу обласної бібліотеки імені Івана Франка в м. Івано- Франківську.

Share/Save/Bookmark
 
Проведено навчальний семінар вчителів французької мови

14 грудня 2017 року на базі дитячої бібліотеки №2 для дітей імені м Тараса Мельннчука проведено навчальний семінар вчителів французької мови Коломийського району. Семінар підготувала і провела  учитель французької мови Спаської  ЗОШ І-ІІ ст. Яремчук Олеся Василівна, яка презентувала проект «Життєвий та творчий шлях Тараса Мельничука».

  Олеся Василівна поділилася досвідом роботи з питання «Застосування проектної технології в процесі вивчення французької мови»,  презентувала зразки власних та учнівських  проектів (презентацій та публікацій) В теоретичній частині  учасники семінару змогли належно оцінити майстерність вчителя щодо методів та прийомів організації навчальної діяльності, що забезпечують мотивацію до вивчення іноземної мови. Обговорювалися  також наступні питання: структура проекту, як правильно обирати завдання та он-лайн ресурси для проекту; в чому полягає освітня цінність інформаційних технологій). Учасники семінари отримали практичні рекомендації щодо використання проектних технологій на уроках французької мови.

Share/Save/Bookmark
 


Сторінка 1 з 11

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА