Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Проведено майстер-клас для учителів математики

   10 листопада 2017 року  проведено майстер-клас для учителів математики шкіл району на тему «Використання проектної технології на уроках математики та в позакласній роботі». Досвідом роботи поділилась з колегами учитель математики та фізики Виноградського НВК Мензатюк Марія Петрівна.

   Мета Нової української школи – розвиток особистості учня, формування творчих здібностей, дослідницьких навичок, здатності до саморозвитку в умовах глобальних змін.

   Звичайно, не з кожного учня вийде учений, але необхідно добиватися, щоб кожному була знайома радість відкриття нового, радість творчого усвідомлення життя.

 

   Кожний учитель має свою систему роботи, це його особистий шлях в професійній діяльності. Готовність учителя до творчого пошуку разом з учнями,уміння організувати  атмосферу продуктивного пізнання на уроці залежить від його обізнаності та володіння арсеналом педагогічних умінь та навичок, знання предмета, глибокого інтересу до нього. Лише на основі цього учитель може використовувати інноваційні технології, комбінувати їх, виробляти нові нестандартні прийоми розвитку творчої ініціативи учнів на уроках та в позаурочний час.

   Використання методу проектів при вивченні природничо-математичних дисциплін на різних етапах уроку  відкриває нові можливості навчальної   діяльності учнів, сприяє глибині і міцності засвоєння матеріалу, розвитку творчої ініціативи.

   Учитель, який формує творчу, неординарну   особистість, повинен сам вигадувати, раціоналізувати, щоб створити атмосферу пошуку, має бути нова-тором по суті. Саме таким учителем і є Марія Петрівна, яка поділилась своїми надбаннями з колегами – математиками.

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА