Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Навчальний семінар вчителів математики

13 листопада 2015 року на базі Кам’янецьк-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проведено навчальний семінар учителів математики на тему «Співпраця управління освіти, молоді та спорту, школи та вищого навчального закладу як запорука успішного компетентного випускника».

Учасники семінару ознайомилися з сьогоденням та перспективами розвитку фізико-математичного факультету, обмінялися досвідом з викладацьким складом факультету. Декан фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент, професор кафедри інформатики, Щирба В.С. ознайомив учасників семінару з навчальним процесом та студентським життям на факультеті. Доктор фізико-математичних наук, академік АНВШ України, професор кафедри математики, проректор з наукової роботи, заслужений діяч науки і техніки України Конет І.М. розказав про роль предметних олімпіад та конкурсів наукових  робіт при підготовці майбутніх фахівців фізико-математичного профілю, закликав учасників семінару до співпраці, запропонував допомогу та підтримку при підготовці до конкурсу-захисту науково-дослідних робіт членів-учасників МАН України, поділився напрацюваннями у цій сфері. Кандидат фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізики Криськов Ц.А. розкрив особливості тестового контролю учнів, його переваги та недоліки, поділився досвідом з реалізації плану заходів з підготовки до ЗНО, закликав до співпраці.

 

Учасники семінару мали можливість побувати в навчальних кабінетах фізико-математичного факультету, в лаболаторіях, поспілкуватися з викладачами...

Екскурсія музеєм історії університету...

 

Також незабутніми для прикарпатців залишаться враження від екскурсії по місту Кам'янецьк-Подільську...

 

По дорозі в Коломию методист методичного центру Надурак Ганна Тимофіївна підвела підсумки навчального семінару, подякувала вчителям математики Княждвірського НВК та всім учасникам семінару за плідну працю та побажала усім творчих успіхів та натхнення.

 

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА