Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Відділу молоді та спорту
Черговий успіх боксерок Коломийщини.

   У місті Камянці-Подільському  з  09 по 13 травня 2017 року тривав представницький Міжнародний турнір з боксу серед молоді та юніорок за участі спортсменок Польщі, Молдови, Угорщини, Казахстану, Німеччини, Італії та України.

Share/Save/Bookmark
 
Знай наших…

У  Броварах завершилися змагання гандбольного турніру пам'яті гандболіста Олега Великого. Срібні нагороди виборола команда Київського спортивного ліцею-інтернату, в складі якої виступають вихованці тренера Коломийської районної ДЮСШ Ірини Данило.

Share/Save/Bookmark
 
Завершився відкритий чемпіонат Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд сезону 2013-2014 років

        8 березня 2014 року в спортивному залі молодіжного центру с. П’ядики завершився відкритий чемпіонат Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд сезону 2013-2014 років, в якому брали участь 10 кращих команд Коломийщини, а також сусідніх – Косівського та Снятинського районів.

         За підсумками попереднього етапу до фіналу вийшли 4 кращих колективи. Це команди сіл Сопова та Лісного Хлібичина, Коломиського політехнічного коледжу, а також волейболістки з м. Снятин.

         Перед початком змагань відбулось урочисте відкриття ігор фінального етапу, на якому були присутні та виступили з привітальними словами до присутніх  голова Коломийської районної ради Богдан Болюк, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ігор Мартинюк, голова Федерації волейболу Коломийщини Василь Мацьків.

Share/Save/Bookmark
 
Стартував прийом анкет до участі у VI Всеукраїнській премії "Диво дитина"

    З метою підтримки талановитих особистостей, створення умов для її творчого та інтелектуального розвитку з 9 жовтня 2013 року стартував прийом анкет до участі у шостій Всеукраїнській премії "Диво дитина".

    До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять,  володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики, діти, які мають дивовижні та унікальні здібності в різних видах мистецтва та ін. 

    Премія охоплює всіх дітей України.
    Кожен учасник повинен надіслати: 
-  правильно заповнену анкету (зразок анкети додаток №1), 
-  копію свідоцтва про народження,
-  матеріали, які свідчать про досягнення (дипломи, свідоцтва, грамоти, фото-, відео- , статті та додаткові матеріали, які свідчать про успіх учасника).
 
    Адреса та назва організатора: 
ТОВ "Премія "Диво-Дитина"
03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5, оф. 712
 
   Умови участі  у премії розміщені на сайті http://www.divo-dutuna.com/

Share/Save/Bookmark
 
Відкритий чемпіонат Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» серед жіночих команд сезону 2013-2014 років

         Після Новорічних та Різдвяних свят поновився відкритий чемпіонат Коломийської районної організації  ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд. В IV турі чемпіонату в очному поєдинку зустрілись лідери змагань Ліснохлібичинські та Сопівські волейболістки. Зустріч проходила в дуже цікавій та гострій боротьбі, про що говорить і рахунок в І сеті: 25:23 на користь Сопівчан. Не менш гостро і напружено проходив і ІІ сет зустрічі. В рахунку вела то одна, то інша команда, проте кінцівку ІІ сету краще відіграли Сопівські волейболістки - вони і перемогли із загальним рахунком 2:0.

         Досить цікаво і напружено проходили і інші ігри цього туру у спортивному залі Коломийського політехнічного коледжу, де зустрічались команди управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації, Косівського району та команда студентів політехнічного коледжу.

Share/Save/Bookmark
 


Сторінка 1 з 3

Вхід / Реєстрація

Тут Ви зможете авторизуватись


При реєстрації на сайті логін

вказувати латинськими символами!

Ми у FaceBook


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА