Вітаємо
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

Головна

Презентація творів Марії Сазонової

У районній бібліотеці відбулася презентація нових збірок творів Марії Сазонової - учительки-пенсіонерки, котра стоїть на обліку у профспілковій організації Сопівської ЗОШ і нещодавно відмітила 94 рік народження.

Share/Save/Bookmark
 

Участь у святкуванні роковин Тараса Шевченка у Львові

8-9 березня делегація активістів районної профспілки взяла участь у святкуванні роковин Тараса Шевченка у Львові. Напередодні піднялися на Високий замок, поклонилися могилам славних українців на Личаківському кладовищі. А 9 березня разом із велелюдним хором Львівщини перед пам"ятником Шевченку співали "Заповіт", "Думи мої", "Реве та стогне Дніпр широкий". Вшановували не просто поета, а генія, чиї слова мають пророчу силу через століття. Вшановували того, хто силою свого духу змінив хід історії України, хто ввійшов в основу генного коду українців. Вечором у театрі ім. Марії Заньковецької переглянули виставу Шевченка "Назар Стодоля". Артисти вразили високою майстерністю, щирим проникненням, по закінченню глядачі, дякуючи, довго не відпускали їх,. В той же день у Львові виступав гурт "Кому Вниз", котрий має у своєму репертуарі твори на слова Шевченка. Сильний голос Андрія Середи, потужна рок-музика у поєднанні із словом Кобзаря будить приспані душі, кличе "кайдани порвіте", дає надію "встане Україна і помоляться на волі невольничі діти".

Share/Save/Bookmark
 

Угода між відділом освіти, молоді та спорту Печеніжинської ОТГ та районною організацією профспілки

У присутності робочої комісії, керівників та голів профспілкових комітетів закладів освіти відбулося обговорення та підписання Угоди між відділом освіти, молоді та спорту Печеніжинської ОТГ та районною організацією профспілки працівників освіти і науки України . З напутнім словом виступив селищний голова Печеніжинської ОТГ Ігор Довірак, котрий вказав на всесторонню підтримку освіти у громаді та підкреслив важливість соціального партнерства із профспілкою. У процесі гострої дискусії вироблено спільні рішення щодо положень Угоди та її підписання.

Share/Save/Bookmark
 

Зустріч Зоряни Король із завідувачами та головами профспілкових комітетів дошкільних навчальних закладів

5 березня 2018 року на базі Отинійського ДНЗ «Веселка» відбулася зустріч заступника голови обкому профспілки працівників освіти і науки України Зоряни Король із завідувачами та головами профспілкових комітетів дошкільних навчальних закладів Коломийського  району. Зустріч проходила у формі живого діалогу, у ході якого керівники отримали кваліфіковану юридичну консультацію та відповіді на ті питання, які найбільш хвилювали їх: зміни у сфері дошкільної освіти, обумовлені новим законом України «Про освіту»,  терміни зростання заробітної плати педрацівникам дошкілля, правильність надання різних типів відпусток та багато інших  питань. Від імені всіх присутніх хочу висловити слова вдячності  Зоряні  Ярославівні  за цікаве та корисне спілкування, а також Олені Василівні Бакай за організацію цієї зустрічі.  Здоров'я Вам, наснаги, успіхів у праці та  багато активних профспілкових однодумців.

Share/Save/Bookmark
 

Засідання ради районної профспілкової організації

Відбулося засідання ради районної організації. Розглянуто план роботи на 2018 рік, уточнено мережу та зміни у складі ради.  Вироблено спільну позицію щодо захисту прав працівників освіти району в умовах тиску на впровадження незаконних змін у штатних розписах закладів освіти та скорочення непедагогічних працівників. Звільнення працівників у зв'язку із затвердженням кошторису, що не передбачає достатнього фінанасування для належного утримання сторожів закладів освіти району буде порушенням чинного законодавства, що призведе до судових позовів. Профспілкові комітети  шкіл   внесуть дані питання у порядок денний, приймуть рішення, витяг з протоколу нададуть дирекції школи.

Share/Save/Bookmark
 
Сторінка 1 з 7

Вхід / Реєстрація

Тут Ви зможете авторизуватись


При реєстрації на сайті логін

вказувати латинськими символами!


Коломия. 2017