Вітаємо
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Коломийська районна організація профспілки працівників освіти і науки України

____________________________________________

Головна

ПОСТАНОВА П Р Е З И Д І Ї ОБКОМУ ПРОФСПІЛКИ ВІД 07.12.2017 П-21/2 Про виконання рішень IV пленуму ЦК Профспілки від 29.11. 2017 р. щодо зміцнення профспілкових рядів та підвищення ролі профорганізацій в житті трудових колективів

Share/Save/Bookmark
 

ІНФОРМАЦІЯ про стан дотримання чинного трудового законодавства та законодавства про оплату праці в установах і закладах освіти області

Share/Save/Bookmark
 

Вітаємо

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ У ГРУДНІ:

Козарук Галину Василівну – голову ПК Турківського ЗДО

Розвадовську Світлану Василівну – голову ПК Княждвірського НВК

 

 

Share/Save/Bookmark
 

Соціальне партнерство: основні напрямки розвитку, регіональний досвід

У рамках оголошеного Федерацією профспілок України Року первинної профспілкової організації та відповідно до Угоди про співпрацю між відділом освіти Кілійської райдержадміністрації Одеської області та відділом освіти Коломийської райдержадміністрації Івано-Франківської області  (підписаної 13 жовтня 2008 року), Угоди про міжрегіональне співробітництво між Коломийською районною державною адміністрацією Івано-Франківської області та Кілійською районною державною адміністрацією Одеської області (підписаної 21.11.2011 року)  і  плану роботи Коломийської районної організації профспілки працівників освіти і науки України  29  листопада  - 01 грудня 2017 року на базі Коломийської районної організації Профспілки відбувся форум „Соціальне партнерство: основні напрямки розвитку, регіональний досвід”.  Коломийщину відвідала делегація активістів профспілки працівників освіти Кілійського району Одеської області. Гості відвідали Спаський НВК, Нижньовербізьку та Сопівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Головною метою їхнього перебування було вивчення досвіду організації освіти  та функціонування профспілки  у громадах. У Печеніжині делегацію вітав голова Печеніжинської селищної ради Печеніжинської об'єднаної територіальної громади Довірак І.В.. А потім було багато питань  до працівників відділу освіти, молоді та спорту Печеніжинської ОТГ, з чим відмінно справилися Яворський М.Т., Григорчук Б.Д., Бойчук М.В.. Гості побували також у музеї-криївці, садибі Миколая, музеї Сопова та Довбуша у Печеніжині. Для них було проведено екскурсію Коломиєю із відвіданням музеїв Гуцульщини та Покуття і музею Писанки.  Зав'язалися ще тісніші зв'язки  між спілчанами обох районів.

Share/Save/Bookmark
 

ОТИНІЙСЬКІЙ ШКОЛІ - 200

 21 листопада 1817 року рішенням Галицького губернаторства в Отинії було відкрито школу, котра утримувалася громадою. Поступово школа росла. У 1936 році тут уже існувала чоловіча і жіноча школи, в період радянської окупації  в Отинії було створено районний шкільний  інспекторат, котрому підпорядковувались усі школи району.

І ось 21 листопада 2017 року. Отинійська школа  - одна із найкращих на Прикарпатті - святкує 200-ліття. Оновлена актова зала заповнена працівниками школи, учнями, гостями, випускниками.

Свято розпочала директор – Гринів Наталія Михайлівна.  Вона має чим пишатися.  Історія це підтверджує.  Стало  очевидним, що 200- літні традиції шкільництва в Отинії послужили основою для розквіту тут сучасної нової української школи. Ювілярів вітали  Олександр Левицький, Любомир Глушков, Роман Дячук, Галина Микитюк, Людмила Келембет, Олена Бакай, Володимир Кафарський, Володимир Кінащук та багато інших. Кожен одаровував школу. Усі гості одержали в подарунок  книгу про школу. Виступи учнівських хорів стали окрасою свята. Хвилююча атмосфера стимулювала до нових спогадів, повертала колишніх учнів у юність. Загальні збори постановили зібратися ще раз на 300-ліття рідної альма-матер.

Share/Save/Bookmark
 
Сторінка 1 з 2

Вхід / Реєстрація

Тут Ви зможете авторизуватись


При реєстрації на сайті логін

вказувати латинськими символами!


Коломия. 2017