Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Круглий стіл «Я маю право! Знаю. Дію. Захищаю»

   Чи живемо ми у правовій державі? Як захистити свої права? Такі питання повсякчас  постають перед нами у повсякденному житті. Саме тому для охоплення правовою освітою населення України Указом Президента 2018 рік проголошено роком право просвітницького проекта «Я маю право!».

 В контексті цього проекту методистами районного методичного центру управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації Водославською О.І. та Уграком В.В. 17 квітня було проведено круглий стіл «Я маю право! Знаю. Дію. Захищаю» на базі Корницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

Захід було проведено з лідерами учнівського самоврядування шкіл району.На круглий стіл було запрошено начальника молодіжного сектору Коломийського відділу національної поліції майора Василецького В.В., який розповів дітям про відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень та будь-які види насильства в сім’ї. Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб"єктами надання первинної безоплатної правової допомоги Коломийського місцевого центру надання безоплатної правової допомоги Смерек В.М., яка розповіла присутнім про новини проекту «Я маю право!», досягнення проекту за 2017 рік та реалізацію заходів на 2018 рік, продемонструвала учням презентацію з прав дитини, обов’язки учнів та батьків щодо їх виховання та навчання.  Провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Коломийського РЦСССДМ Наталія Ласійчук виступила з лекцією на тему: «Попередження торгівлі людьми».  Вчитель права Ліснохлібичинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харук В.Р. разом із лідером правового учнівського клубу «Правосвіт» представив відеоролик «Я маю право», створений учнями школи та передав учням Коршівської ЗОШ естафету.  В ході заходу педагог-оорганізатор Коршівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Венгринюк Н.М. разом із методистом методичного центру Водославською О.І. провели практикум із лідерами учнівського самоврядування.Наприкінці заходу відбувся флешмоб.

 


Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА