Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Проведено семінар-практикум вчителів біології

2 березня2018 року на базі Корницької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум  вчителів біології з проблеми «Викладання біології у світлі концепції Нової української школи». Метою семінару було акцентувати увагу вчителів на основних складових формули Нової школи. Зокрема, на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.
Учасники семінару відвідали урок біології у 6 класі «Мохи», який провела вчителька Марія Василівна Сенюк, спеціаліст першої категорії. У ході проведення уроку педагог продемонструвала присутнім методи формування предметних та ключових компетентностей, активізацію пізнавальної діяльності учнів шляхом використання активних методів роботи та засобів ІКТ.
В можливостях реалізації наскрізних змістовних ліній виховання при вивченні біології переконалися вчителі на занятті в групах при проведенні тренінгу «Роль особистості вчителя у формуванні творчого працездатного учнівського колективу». Особливий інтерес викликала дискусія «Компоненти власного Я», де вчителі висловили свої думки про роль учителя у формуванні засад Нової української школи.

Присутні на семінарі відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу, який пройшов у творчій атмосфері.

 

Матеріали семінару:

Концепція  нової української школи

Закон про освіту

Навчально-методичний посібний "Нова українська школа: порадник для вчителя"

Типові навчальні плани для 10-11 класів

Приклади завдань PISA з відповідями

Тренінг

 

 

 

 

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА