Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Проведено навчальний семінар вчителів французької мови

14 грудня 2017 року на базі дитячої бібліотеки №2 для дітей імені м Тараса Мельннчука проведено навчальний семінар вчителів французької мови Коломийського району. Семінар підготувала і провела  учитель французької мови Спаської  ЗОШ І-ІІ ст. Яремчук Олеся Василівна, яка презентувала проект «Життєвий та творчий шлях Тараса Мельничука».

  Олеся Василівна поділилася досвідом роботи з питання «Застосування проектної технології в процесі вивчення французької мови»,  презентувала зразки власних та учнівських  проектів (презентацій та публікацій) В теоретичній частині  учасники семінару змогли належно оцінити майстерність вчителя щодо методів та прийомів організації навчальної діяльності, що забезпечують мотивацію до вивчення іноземної мови. Обговорювалися  також наступні питання: структура проекту, як правильно обирати завдання та он-лайн ресурси для проекту; в чому полягає освітня цінність інформаційних технологій). Учасники семінари отримали практичні рекомендації щодо використання проектних технологій на уроках французької мови.

 

Підводячи підсумки роботи, методист МЦ Боєчко О.М. звернула особливу увагу на поєднання традиційних технологій та нових інформаційних джерел,які передбачають використання ресурсів інтернету, відеоматеріалів, мультимедійних презентацій, дають можливість не тільки ілюструвати та доносити певний навчальний матеріал, але й створювати емоційний фон уроку, перевіряти рівень знань учнів, заохочувати їх до співпраці. Методист обговорила результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, подякувала всім за плідну роботу і закликала до подальших творчих успіхів на педагогічній ниві.

 

 

 

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА