Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Відбувся навчальний семінар учителів німецької мови

Навчальний семінар учителів німецької мови  на тему «Використання інтерактивних методів навчання на уроках німецької мови за методиками Гете –Інституту»   відбувся на базі Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст. Семінар складався з практичної та теоретичної частин. Учасників семінару привітала директор школи Боднарук Оксана Віталіївна, яка презентувала школу та розповіла факти з історії школи.

   Туркулова Ганна Валеріївна  та Мельничук Тетяна Олегівна поділилися досвідом роботи  з питання «Використання інтерактивних методів навчання на уроках німецької мови». Проекти «Схід та Захід – разом найкраще», «Україна-Бразилія», «Україна Франція», та «Іспити Goethe-Zertifikat A1 та A2: Fit in Deutsch1/2» в яких брали участь учні Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст.  презентувала Туркулова Г.В.   Результативно  пройшов  тренінг «Інтерактивні  ігри на уроках німецької мови», який провела з учасниками семінару Мельничук Т.О. Тренінг проводився за методиками Гете-Інституту, який популяризує  вивчення німецької мови і підтримує міжнародну співпрацю в культурній сфері, подає детальну інформацію про культурне,суспільне й політичне життя Німеччини, завдяки  якому  вчителі  німецької  мови  зуміли  активізувати  свій творчий  потенціал  та  сформувати  комунікативні  уміння  і  навички  своєї  методичної   діяльності.

    В ході роботи семінару було обговорено ряд теоретичних питань. Зокрема, методист Боєчко О.М. звернула увагу на впровадження інноваційних технологій навчання німецької мови з метою стимулювання творчої активності учнів.

    Особливу увагу приділили вивченню німецької мови як другої іноземної мови в школі та обговорили результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

    Семінар-практикум  пройшов  на  високому  професійному  рівні.  Всі вчителі  німецької  мови  творчо  працювали  над  проблемою  семінару, пам’ятаючи, що урок – основна  ділянка  навчально-виховного  процесу, де вчитель  щоденно  здійснює  освіту,  виховання  і  всебічний  розвиток  учнів.

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА