Управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

picma.ru | 1joomla.ru
Навчальний семінар для учителів французької мови

   29 березня на базі Шепарівцівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся навчальний семінар для учителів французької мови на тему «Покоління  Як з ними порозумітися?» Вчитель французької мови даної школи Прус Олеся Василівна в своїй доповіді наголосила, до школи зараз приходять абсолютно нові за типом мислення учні. Якщо орієнтуватися на теорію поколінь, нині за партами сидить покоління – «цифрові» діти, які не уявляють свого життя без усіляких гаджетів та  девайсів. Але чи варто сварити за це дітей, якщо ситуацію можна направити в корисне русло?

   Значно ефективніше залучити новітні інтернет-технології у навчальний процес! Це дозволить ефективно взаємодіяти зі своїми учнями у зручному для них форматі.

   Директор школи Павлюк І.В., заступник директора Мотрук Т.О. та вчитель французької мови Прус О.В. провели  майстер-клас для учасників семінару «Створення вікторин, навчальних ігор, різноманітних інтерактивних вправ та дидактичних флеш-карток». Під час майстер-класу вчителі побачили, що створюючи інтерактивні вправи на сайті  Learning Apps та використовуючи онлайн-сервіси(Kahoot, Plickers, Quizalize, Quizizz) для опитування учнів, та сервіс для створення дидактичних флеш-карток можна звичайні завдання підручника перетворити на захоплюючі ігри, що спонукають дітей мислити, змагатися, активно працювати

   Поява нового електронного педагогічного інструментарію (електронних навчальних програм, тестів, сервісів, інтерактивних вправ) відкриває учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної як індивідуальної так і групової роботи, дає цілком нові можливості для творчості. А для вчителя вони дозволяють реалізувати принципово нові форми та методи навчання, сприяють підвищенню педагогічної майстерності.

    

Share/Save/Bookmark
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Управління освіти, молоді та спорту Коломийської РДА